Jak bude vypadat váš druhý domov u moře?

Předáváme jen plně funkční byty. Zprovozníme vodu, elektřinu a interiér vybavíme základním nábytkem i spotřebiči. Každý apartmán je připraven k nastěhování.

Velikost investičních apartmánů

Nejpopulárnější jsou apartmány 2+kk o velikosti 55 až 65 m2, kde mohou pohodlně žít 4 osoby. Na krátkou dovolenou se jich ale vměstná klidně víc. Standardně mají 1 koupelnu a 1 terasu.

Dále v naší nabídce najdete byty 3+kk od 82 do 105 m2, kde se dlouhodobě může zabydlet až 6 osob. Součástí větších apartmánů jsou zpravidla 2 koupelny a 2 terasy.

Na přání našich klientů dokážeme zařídit i speciální investiční nemovitost v podobě mezonetového bytu nebo malého rodinného domu u moře či v horách.

Podívejte se na aktuální nabídku investičních apartmánů, nebo nás rovnou kontaktujte pro víc informací.
Aktuální nabídka
Kontakt

Apartmány

Naše investiční apartmány jsou při předání hotové k nastěhování. Zajetým standardem je nábytek z nabídky italských a skandinávských výrobců. Inspiraci hledáme na deltahome.al a jysk.al. Ve vašem budoucím domově jste ale stále pánem vy. Rekonstrukci zařídíme vám na míru.

Kuchyně

Kuchyňské linky necháváme vyrobit každému apartmánu na míru. Klasické lakované skříňky doplňuje pracovní deska z přírodního kamene. Standardním vybavením je vestavěná elektrická plotna, digestoř, umyvadlo a lednička s mrazákem o výšce 85 cm. Na vaše přání přidáme myčku nebo mikrovlnou troubu.

Obývací pokoj

Obývací pokoj funguje v létě jako útočiště před vedrem. Francouzská okna jsou opatřená termo fóliemi i vnějšími žaluziemi a místnost je vybavená klimatizací. Srdcem pokoje je jídelní stůl se čtyřmi židlemi a rozkládací sedací soupravou Natuzzi. Skříňky, osvětlení a dekorace pořizujeme dle vašeho výběru.

Ložnice

Aby se vám v horkých dnech dobře spalo, ložnici vybavujeme klimatizací. Hlavní manželskou postel z masivu můžeme doplnit rozkládacím křeslem s provizorním lůžkem, nebo dětskou poschoďovou dvojpostelí.

Terasa

Terasa je vybavená zahradním plastovým nábytkem – stolem a čtyřmi židlemi. Případně ji můžeme doplnit vnějšími markýzami.

Ostatní části

Ostatní části apartmánu jsou zařízené dle domluvy. V ceně je botník, základní zařízení kuchyně – nádobí a varná konvice. Pračka není součástí standardního vybavení, ale na vaše přání ji dodáme.

Albánie na zkoušku